eshop

Nakladatelství Oldag - Dagmar Pazderová

Julie Garwood  Seznam knih

"Irové jsou skvělí vypravěči, kteří vychutnávají každý detail a nuance každé situace svého příběhu. Navíc se uvědomte, že v rodině jsem byla šestým dítětem ze sedmi. Brzy jsem poznala, že k tomu, abych se mohla prosadit, musí být moje vyjadřování výrazné, rychlé a podněcující fantazii" říká paní Garwoodová. Fenomenální úspěch Julie Garwoodové není jen výsledkem její mimořádné schopnosti psát, ale také její rozhodností. Počátky jejího základního vzdělání byly přerušeny nemocí a výsledkem bylo, že se naučila číst až téměř ve svých dvanácti letech. Od té doby ale byla v tomto předmětu vynikající. Později se z ní stala skvělá vypravěčka, učitelka a autorka dvou knih pro děti. Paní Garwoodová navštěvuje školy a co nejčastěji hovoří s dětmi o tom, jak je četba těší a co jim dává. "Cením si psaného slova jako pokladu" vysvětluje, "a chci, aby všichni milovali knihy jako já."


Sue Rich  Seznam knih

Sue Rich žije se svým manželem Jimem v malém a poklidném městečku v severní Arizoně. Zatímco Sue tvoří u počítače humorné historické romance, její muž si užívá své oblíbené zábavy: chová různá zvířata a obchoduje s koňmi. Vtipné a svěží příběhy S.R. a její vypravěčské umění stejně jako laskavý humor vynesly prozaičku až do celoamerického finále za nejlepší prvotinu pro autorky literárních romancí. Od té doby sepsala S.R. mnoho dalších románů a získala mnoho uznání, odměn a stipendií oceňujících její tvorbu. Jednou z jejích největších radostí je, když se může setkat se svými čtenáři.


Sandra Lee  Seznam knih

Sandra Lee rodačka z Floridy, získala bakalářský titul v oboru učitelství na základní škole. Ihned po té se vydala na dráhu nezávislé spisovatelky, aniž strávila jediný den jako učitelka. Paní Lee ze svých vlastních zkušeností ví, že smysl pro humor mívá velkou zásluhu na nápravě vývoje nebezpečných životních situací, zvláště týkají-li se milostných vztahů a dětí. Pokud se paní Lee nevěnuje psaní, tráví čas se svým manželem a dvěma dcerami, ale nikdo z nich prý nebere její výchovné pokusy vážně. Stejné je to se dvěma psy a třemi kočkami, jež Sandra Lee chová.


Susan Johnson  Seznam knih

Susan Johnson, autorka mnoha bestselerů s romantickou tematikou, vystudovala původně historii umění, ale později se rozhodla pro dráhu spisovatelky, která, jak říká, jí umožňuje přenést se do minulosti a do vzdálených míst a při vytvářeních postav svých hrdinů zcela popustit uzdu své fantazii. Nejdůležitější však pro ni je, že psaní příběhů je pro ni zábava a přináší jí radost. Susan Johnson žije v blízkosti North Branch ve státě Minesota.


Jillian Hunter  Seznam knih

Jillian Hunter je autorkou mnoha románů velmi dobře hodnocených kritikou. Patří k nim například Divoká Marsali, Troufalost, Prohřešek, Potěšení, Ostrov Abandon, všechny vydalo nakladatelství OLDAG. Získala také několik literárních cen, včetně prestižní ceny časopisu Romantic Times. Pěstuje miniaturní růže a se svým manželem a třemi dcerami žije na jihu Kalifornie. ...


Katherine Sutcliffe  Seznam knih

Katherine Sutcliffe je autorkou romantických vzrušujících příběhů, plných pozoruhodně vykreslených postav a nádherných překvapení.


Charlene Cross  Seznam knih


Marlene Suson  Seznam knih

Marlene Suson je „Spisovatelka, která ví, co je romantika,“ napsala o ní jedna kritička. Dvakrát vyhrála cenu kritiků Romantic Times, a to za nejlepší knihu roku ve své kategorii, a mnohokrát na ni byla nominována. Také se dostala až do finále v soutěži o cenu pro nejlepší americkou autorku romantické literatury. Ráda píše romantické příběhy, protože oslavují lásku a věrnost, ne násilí a krutost. Než se stala spisovatelkou, pracovala jako novinářka pro tiskovou agenturu, různá televizní studia a pro známý deník. Bydlí v jižní Kalifornii.


1 /0 > >>